Bisiklopedi

bisiklopedi01-bisiklopedi.jpg

BİSİKLOPEDİ

Bisiklopedi, web formunda bir bisiklet ansiklopedisidir. Temel sayfaları Lugat, Yazılar/Blog, Festivaller/Turlar, Haberler ve Bisikletaradır. Bisiklopedi sloganında da belirtildiği gibi "bisiklet hakkında her şey"i içerir.

Lugat, bisiklet hakkında a'dan z'ye her şeyin bulunabileceği bir bilgi bankasıdır. Bisiklopedinin merkezidir. Aralık 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayan Bisiklopedi/lugat ziyaretçilerin de katkı ve önerileriyle bir yılda 250 maddeye ulaşmıştır.

Yazılar/Blog, her türlü genel bilislet yazılarından oluşuyor. Bir yılda 13 yazarın katsısıyla 63 yazıdan oluşan bir arşiv niteliğini kazanmıştır.

Festivaller/Turlar, Türkiye'deki festival ve turlar başta olmak üzere ulusal ve Uluslar arası bütün bisiklet etkinliklerine yer veriyor. Tüm festival ve turların takip edilebildiği bir takvim görünümündeki sayfanın başka bir alternatifi yok.

Bisiklopedi sosyal medyadan da takip edilebiliyor. Facebook takipçisi ilk yılında 3000'i aşmış durumda. Bisiklopedi YouTube kanalında 25 video bulunuyor, izlenme sayısı 10.000 barajına yaklaşmış.

comments powered by Disqus