2. Karabük Bisiklet Festivali

karabuk-bisiklet-festivali-02-bisiklopedi.jpg
Etkinlik Ücreti (): 400
Konaklama: Çadır
Yemek: Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
Yol Yapısı: Çoğunlukla Stabilize, Köy Yolu (Yol bisikleti ve ince tekerlekler için pek uygun değil)

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/karbisder/
İnternet Adresi: https://www.karbisder.org/kurumsal/2-karabuk-bisiklet-festivali

2. KARABÜK BİSİKLET FESTİVALİ

Büyük bir heyecanla başladığımız ve güzel bir ekip çalışması neticesinde başarıyla tamamladığımız "Dünya Miras Kenti Safranbolu" temalı 1. festivalimizin ardından tüm Dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 salgını dolayısıyla zounlu olarak ara verdiğimiz 2. festivalimizi 2022 yılında planladık ve Ağustos ayı sonunda siz dostlarımızla yeniden buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

"Saklı Güzellikler Diyarı Eflani" temasıyla Eflani İlçemizde 26-29 Ağustos 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz festivalimize bisiklete gönül vermiş tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Sizleri en güzel şekilde ağırlamak ve doğayla iç içe harika rotalarda bisiklet sürebilmeniz için çalışmalarımız devam ediyor. Çok yakında rotalarımızı yayınlamış olacağız. Dijital formatta indirebileceğiniz rotalarımızı inceleyip önceden bilgi sahibi olacaksınız. Şimdiden belirtmekte fayda var, rotalarımız dağ ve ormanlık alanlardan oluşan rotalar olduğundan yol bisikleti için uygun olmayacaktır. Dağ bisikleti, şehir bisikleti, gravel/cyclocross bisikletlere daha uygundur.

Kamp alanı olarak enfes manzarası ve havasıyla Kadıköy/Esencik (Eflani) Göletini seçtik. Göl kenarında kamp alanımızı oluşturuyoruz. Sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çay kahve ikramlarımız göl kenarında olacaktır. Yine aynı alanda kuracağımız portatif tuvalet ve duşlarımız ile hizmet vereceğiz. Siz yinede kampa geldiğinizi düşünerek gerekli ekipmanlarınızı yanınıza alınız, akşam kahvesi için daha keyifli alanlarda sandalyenizi atıp ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz.

Malumunuz ülkemiz ve dünya genelinde ekonomik sıkıntılar yaşanmakta, bu sebeple en az harcama ile festivali tamamlamak, hem siz katılımcılardan daha az ücret talep etmek hem de festival destekçilerimize (bulabilirsek :)) daha az yük olmak istiyoruz. Bu yıl festivalimizin ana sponsoru Eflani Belediyesi, değerli başkanımız İbrahim Ertuğrul elinden gelen bütün desteği ile yanımızda olarak bize güç vermiştir. Kendisine şimdiden çok teşekkür ediyoruz. Bu yıl bir karar aldık, artık festival forması yaptırmayacağız çünkü maliyetler gerçekten çok arttı, bunun yerine siz katılımcılarımıza daha mütevazi hediyelerle bir katılımcı kiti oluşturuyoruz.

Son olarak, festival başvurumuzu aşağıdaki link üzerinden ulaşacağınız formu doldurarak tamamlayabilirsiniz. Bu yıl katılım ücreti 400 TL'dir. Festival süresince akşam yemeği, sabah kahvaltısı, öğlen ara öğün ve otobüsle gelen misafirlerimiz için Karabük-Eflani arası ulaşım ve katılımcı kiti bu ücrete dahildir.


ARŞİV