Yalova Yeşil Mavi Yol 1.Bisiklet Festivali

yalova-yesil-mavi-yol-1-bisiklet-festivali-02-bisiklopedi.jpg
Etkinlik Ücreti (): 150
Etkinlik Kontenjanı: 160
Konaklama: Çadır, Otel
Yemek: Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
Yol Yapısı: Bilgi Yok

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/events/1259357494220468/
İnternet Adresi: http://www.yeksayder.org/nicin-festival-yapiyoruz/

KATILIM KOŞULLARI


1. Tura ilişkin bilgileri inceleyerek turun gerektirdiği sağlık durumuna ve bisiklet sürüş deneyimine sahip olduğuna inanmak
2. Kayıt Formu’nu eksiksiz doldurmak
3. Yalova Tatilpark’ ta bulunan http://www.yabeltas.com.tr/tatilpark.html tatil evlerinde 2 gece konaklama, 2 öğün sabah kahvaltısı 2 öğün öğle yemeği ve 2 öğün akşam yemeği ve Bisiklet turunda dağıtılacak su bedeli olmak üzere 150,00 TL “bağış” yatırmak
4. Katılımcı sayısı 160 kişi ile sınırlandırılmış olup, ilk kayıtlarını yaptıran ve kayıt bedelini yatıran 160 kişi tatil evlerine bay bayan ayrı olarak yerleştirilecektir. Kayıt bedelini yatıran ve grup olarak 3-4 er kişi aynı evde kalmak isteyenlerin irtibata geçerek isimlerini 0 506 5092076 nolu telefona bildirmeleri gerekmektedir.
5. 160 kişinin kesin kayıt yaptırması ve kayıt bedelini yatırmaları halinde diğer katılımcıların kendi çadırlarını getirmesi ve çadırda konaklamaları gerekmektedir. Çadırda konaklayanlar için de etkinlik bedeli 150,00 TL. dir.
• Lütfen “Kayıt Formu” sekmesinde açılan kutularda istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Tur öncesinde ve tur boyunca mail adresinizi / cep tel numaranızı kullanarak gelişmeleri ve ayrıntıları paylaşacağız.
• Lütfen mail adresinizi telefon numaranızı doğru yazmaya özen gösteriniz.
• Dernek olarak tüm giderlerimizi aidatlar ve “bağış”larla karşılamak durumundayız. Oluşturacağımız ön kayıt listesinde adınızı, ilinizi ve kayıt numaranızı gördükten sonra lütfen bağışınızı 150,00 TL olarak 20 Ağustos 2019 tarihine kadar Yalova Ekoturizm ve Sağlıklı Yaşam Derneği Yalova Ziraat Bankası Şubesinde bulunan TR18 0001 0004 0475 7816 0250 01 nolu ibana açıklama bölümüne adınızı, soyadınızı ve "BAĞIŞ" şeklinde yazarak havale veya EFT yapınız. Gönderinizin “bağış” olarak tanımlandığından ve (havale bedelinin) kesintisiz tarafımıza ulaştığından emin olunuz. “Bağış” dışı açıklamalar ve kesintili tutarlar masrafları gönderene ait olmak üzere iade edilecektir.
• Lütfen ATM’lerden yapılan havaleler ve yakınınız başka kişiler tarafından yapılan havalelerin derneğimize ulaştığını kesin kayıt listesinden kontrol ediniz. Bağışını tamamlayamayanlar ön kayıt listesinden silinerek onların yerine yedek listeden yeni katılımcılara çağrı yapılacaktır.

• 20 Eylül 2019 Cuma günü 13:00 itibariyle Tigem Tatilparkta bulunan tatil evlerinde 3-4 er kişi kalmak şartıyla giriş yapılacak ve 22 Eylül Pazar günü tur bitiminde kamptan ayrılacaktır.

• 20 -21 Eylül akşamı kamp alanında hava durumuna göre kamp ateşi ve müzik ayarlanacaktır.

• 20 Eylül Cuma günü saat 13:00 da Tatilpark evlerine giriş yapılacak ve 15:00 da Tigem Tatilpark’ tan heraket ederek Bisikletlerimizle Kent Müzesini ve Yürüyen Köşkü ziyaret edeceğiz. Daha sonra sahilden Yalova Garden A.Ş. içerisinde bulunan süs bitkilerini gezeceğiz.


NOT : Etkinliğimizin bitiminde Serap VURAL' ın organizesayonunu üslendiği Süslü Kadınlar Bisiklet Turu yapılacaktır. İsteyen katılımcılar katılabilir.

https://www.facebook.com/events/368165613840100/

PROGRAM
20 Eylül 2019 Cuma günü
13:00 Kamp alanına Tatilpark' a giriş
15:00 Yürüyen Köşk Gezisi (Bisikletli)
17:00 Yalova Kent Müzesi
18:00 Garden A.Ş. Süs Bitkileri Gezisi

21 Eylül 2019 Cumartesi
07:30 TigemTatilpark' ta Kahvaltı
08:30 Bisiklet Turu Başlangıç Hazırlığı
09:00 Tigem-Samanl-Gökçedere-Ortaburun-Teşvikiye-Çınarcık-Yalova Bisiklet Turu
22 Eylül Pazar
Tigem-Safran-Paşakent-Güneyköy-Kurtköy-Hacımehmet Köyü-Yalova Bisiklet Turu

NOT: Parkur dinlenme molaları, öğle yemeği molaları ve km. leri en kısa zamanda açıklanacak olup, parkur değişikliği olması halinde duyurulacaktır. Bisikletlere numara verilecek olması nedeniyle Yalova' dan katılacaklar kişilerinde ayrıca isimlerini mutlaka yazdırmaları gerekmektedir.


KATILIMCI BEYANI
• Bu etkinliğin belli riskler içerdiğini biliyorum. Muhtemel bir kaza, yaralanma, sakatlık hâlinde organizasyonu ve organizasyon görevlilerini sorumlu tutmayacağımı; her türlü sorumluluğun bana ait olduğunu kabul ve beyan ederim.
• Güvenli bir sürüş ve tur için organizasyon görevlilerinin belirlediği kurallara uymayı, uyarılarını dinlemeyi kabul ediyorum.
• Yalova Ekoturizm ve Sağlıklı Yaşam Derneğinin yetkilendirdiği üçüncü şahısların tur süresince görüntü ve ses kaydı yaptıklarını biliyorum. Bu kayıtların medyada yayınlanmasını kabul ediyorum.Tur süresince ve sonrasında aksine bir beyanım olmadığı sürece e-posta ve kısa mesaj (SMS) kanalıyla bilgilendirme ve tanıtım yapılmasını kabul ediyorum.Etkinliğin herhangi bir aşamasında kendi rızamla etkinlikten çekilme hakkım olduğunu biliyorum. Bu durumda herhangi bir maddi talepte bulunmayacağımı, çekilme kararımı organizasyon komitesine bildireceğimi beyan ederim.Etkinliğe ilişkin katılım koşullarını ve turun özelliklerine ilişkin diğer detayları www.yeksayder.org internet sitesinde inceledim. Turun gerektirdiği sağlık ve güce, bisiklet kullanım tecrübesine sahip olduğumun bilinci ile bu tura katılıyorum. Bu maddeleri dikkatlice okuyup anladığımı ve gereğince davranacağımı beyan ederim.


ARŞİV