Didim Bisiklet Festivali

didim-bisiklet-festivali-02-bisiklopedi.jpg
Konaklama: Çadır, Otel
Yemek: Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
Yol Yapısı: Bilgi Yok

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/events/165780520958438/

Festivalimiz tamamen ücretsizdir.

FESTİVAL PROGRAMI

1.GÜN - 26 EKİM CUMA
Misafirlerimizin karşılanması ve konaklama yerlerine yönlendirilmesi. Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda akşam yemeği verilecektir.
2.GÜN - 27 EKİM CUMARTESİ
Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda verilecek kahvaltının ardından, farklı konaklama tercihini seçenlerle Didim Cumhuriyet Meydanı’nda buluşulacaktır. 46 Km’lik tur buradan başlayacaktır. Miletos Antik Kenti’nde, Didim Belediyesi’nin öğle yemeği ikramının ardından Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda turumuz sonlandırılacaktır. Burada da akşam yemeği verilecektir.
AKŞAM MÜZİKLİ EĞLENCE DÜZENLENECEKTİR
-ENGİN MUTLU BALABAN (Gitar&Vokal)
-ERMAN ÇAKALOĞLU (keman)
-NEVAL BERÇEM ESER (vokal)

3.GÜN - 28 EKİM PAZAR
Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda verilecek kahvaltının ardından, farklı konaklama tercihini seçenlerle Didim Cumhuriyet Meydanı’nda buluşulacaktır. 68 Km’lik tur buradan başlayacaktır. Altınkum’dan geçecek olan tur güzergâhımız Akbük’te verilecek öğle yemeğinin ardından Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda sona erecektir. Festivalin kapanışı da burada gerçekleşecektir.
** Tur rotalarımızda su ve ihtiyaç molaları verilecektir.
Festivalimizdeki su,yemek ve orman kampındaki konaklamalar Didim Belediyesi'nin katkılarıyla ücretsiz olarak sağlanacaktır

Didim’de ilkini gerçekleştireceğimiz bisiklet festivali için özel olarak bisiklet formaları hazırlanacaktır. Bu formalardan birine siz de sahip olmak isterseniz FESTİVAL KAYIT FORMU’nu doldurduktan sonra DİDİM POSEİDON BİSİKLET DERNEĞİ hesabımıza 50,00-TL bağış yapmanız ve ad, soyad, kan grubu ve bedeninizi bildirmeniz yeterlidir.


ARŞİV