5. Toroslar Aladağ Bisiklet Festivali

toroslar-aladag-bisiklet-festivali-2-bisiklopedi.jpg
Etkinlik Ücreti (): 200
Konaklama: Çadır
Yol Yapısı: Patika, Şose ve Orman Yolu (Yalnızca dağ bisikletleri önerilir)


İletişim:
05356901365

5.TOROSLAR (ALADAĞ) BİSİKLET FESTİVALİ

Heyecanla beklediğinizi biliyoruz. Türkiye’nin en zor parkurlarında en zor niteliğindeki festivalimizde Aladağ Belediyesinin olağanüstü konukseverliğini deney imleyeceksiniz. ABİT ayrıcalığını yaşayacağınız 26-27-28-29 Ağustos günleri için lütfen şimdiden antrenmanlar başlayın. Her gün ayrı yerlerde kamp yapılacak eşyalar belediyenin tahsis ettiği pikaplarla taşınacaktır.

Bisikletlerinizin bakımlarını mutlaka gelmeden bir hafta önce yaptırın ve kullanın. KASK KESİNLİKLE ZORUNLU, Kaskı olmayan, bisikleti rotaya uymayan Adana'ya geri gönderilir. Dağ bisikleti ve dış lastiğiniz dişli olmalı.

Süpürge aracı sadece yürüyemeyecek, bisikletleri ve sürücüsünü alacak. Vay ben çok yoruldum, vay ben bu rampayı çıkamam gibi bahanesi olanı almayacaktır. Araçların arkasından tutanlar görüldüğü yerde eşyaları araçtan indirilerek bisikletine binerek geri gönderilecektir.

Geçen yıllarda kayıt yaptırıp son anda vaz gecenler yüzünden yapılan hazırlıklar çöpe gitmiştir. Bu yıl katılımcı sayısını bilmek adına 200 TL bağış yapmanızı rica edeceğiz. Ön kayıt sonrası kesin kayıt listesine girdiğinize dair size bilgi gelecek. Dernek hesabımızı ziyaretiniz o zaman gerekecek. Onayınız gelmeden lütfen herhangi bir ödemede bulunmayın! Festivale kayıt yaptırım 200 TL bağış yapan katılımcı 5. Toroslar Aladağ bisiklet festivaline katıldığında yapmış olduğu 200 tl bağış festivalden bir hafta sonra geri iade edilecek.

Katılım sağlamayanın parası kulübe bağış olarak kalacaktır. Sorularınız olursa arayabilirsiniz.

05356901365


ARŞİV