ARDABİS Uluslararası 3 Kapı 2. Bisiklet Festivali

ardabis-uluslararasi-3-kapi-2-bisiklet-festivali-01-bisiklopedi.jpg
Etkinlik Adresi: Trakya Üniversitesi Meriç Sosyal Tesisleri Edirne
Etkinlik Ücreti (): 245
Etkinlik Kontenjanı: 100
Konaklama: Çadır
Yemek: Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
Ek Hizmetler: Festival Forması
Yol Yapısı: Bilgi Yok

İnternet Adresi: http://ardabis.epizy.com/festival/

ARDABİS Uluslararası 3 Kapı 2. Bisiklet Festivali

ARDA BİSİKLET DERNEĞİ’nin düzenlediği ve 2. si yapılacak olan ULUSLARARASI 3 KAPI BİSİKLET FESTİVALİ 17-19 Eylül 2021 tarihlerinde Sultanlar Şehrimiz Edirne’de yapılacaktır.

Aynı zamanda Serhat Şehri olan Edirne Yunanistan ve Bulgaristan ile sınır komşusu olması nedeniyle bu ülkelere açılan sınır kapıları bulunmaktadır. Festivalimiz kapsamında Yunanistan sınır kapımız PAZARKULE ile Bulgaristan sınır kapılarımız HAMZABEYLİ ve KAPIKULE ziyaret edilecek yurtdışı çıkışı yapılmayacaktır. Başta komşu ülkelerimiz olmak üzere diğer ülkelerden de katılım olacağı için festivalimiz ULUSLARARASI olarak düzenlenecek ve yurtdışından katılımcıları da ağırlayacaktır.

Festivalimiz süresince yapılacak turlarda Sağlık Müzesi (II. Beyazıt Külliyesi), Selimiye Camii gibi Edirne’nin tarihi ve turistik mekanları ziyaret edilecek, katılımcılara buralar hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Festivalimiz kamp katılımlı olarak organize edilmiştir. Kamp alanı olarak Trakya Üniversitesi Meriç Sosyal Tesisleri kullanılacaktır. Aynı zamanda iş birliği protokolümüz de bulunan Trakya Üniversitesi’ne Tesislerin kullanımı ve festival organizasyonuna verdikleri destek için teşekkür ederiz.

Genel Şartlar

  • Festivalimiz Pandemi şartlarına göre yapılacak olup, festival tarihinde pandemi nedeniyle uygulanabilecek kısıtlamalar geçerli olacaktır.
  • Pandemi koşulları nedeniyle katılımcı sayısı 100 ile sınırlıdır. Başvuruyu yaptığı gün katılım ücretini yatıranlar, ertesi gün yayınlanacak katılımcı listesine eklenecektir.(Başvuru formunu doldurup ücretini yatırmamış olanlar veya kontenjan dolduktan sonra yatıranlar katılımcı olarak kabul edilmeyecektir.)
  • Katılımcıların ve kendi sağlığınız için 2. doz aşınızı olup festival tarihinde üzerinden en az 15 gün geçmemiş ise başvuru yapmayınız.
  • Festival katılım ücreti 245 TL olup, dernekler kanunu gereği yapılacak ödeme bağış olarak alınacaktır. Bu nedenle ödeme yaptıktan sonra herhangi bir sebep ile katılımın iptali durumunda geri ödeme yapılamamaktadır.
  • Ücrete; Festival forması, kamp alanı kullanımı, 17-18 Eylül 2021 günleri Sabah – Öğle – Akşam ve 19 Eylül 2021 günü Sabah ve Öğle yemekleri ile arada yapılacak ikramlar dahildir.
  • Festivalimiz çadır konaklamalı olup, gerekli tüm ekipman katılımcı tarafından getirilecektir.

ARŞİV