Manisa Mesir Bisiklet Festivali

manisa-mesir-bisiklet-festivali-bisiklopedi.jpg


Manisa Mesir Bisiklet Festivali

Spil Dağı tırmanışı ve Türkmenköy Şelalesi 2017 rotalarımız içinde yine yer alıyor.Daha önceden katılmış olan arkadaşlar bilirler, her iki rotamızda çoğunlukla toprak dağ yollarından ve iniş çıkışlardan oluşuyor.
Bu yıl kamp yeri olarak daha donanımlı ve şehir merkezine yakın bir yer seçtik. Bisiklet festivali aynı zamanda manisa Mesir Mesir festivali haftası olduğundan akşamları Manisa Büyükşehir Belediyesinin düzenleyeceği bu etkinliklere de katılacağız. İsteyen arkadaşlar pazar günü Şelale turuna katılmayıp mesir macunu saçım etkinliğini izleyebilirler.
Manisa salihli de bulunan Sart antik kentini de bu yıl ki rotalarımız içine aldık. Antık kent ziyaretimizden sonra Salihli Kurşunlu Kaplıcaları cıvarında bisiklet turu yapacağız.
Katılımcılara festival bisiklet forması ve buff ücretsiz verilecektir. üç gün boyunca yemek ihtiyaçları festival organizatörleri tarafında karşılanacaktır.Çadır kamp alanı ücretsizdir.
Manisa Mesir Bisiklet Festivali ile ilgili program ayrıntıları daha sonra paylaşılacaktır.
. katılım ücreti 100 tl, katılımcı sayısı 150 kişi ile sınırlıdır. ''manisa mesir bisiklet festivali. com adresinden kayıt yapabilirsiniz.
Bu parkurlar tam bana göre geliyorum diyen arkadaşlar. Bekleriz


ARŞİV