ARDABİS Uluslararası 3 Kapı 3. Bisiklet Festivali

ardabis-uluslararasi-3-kapi-2-bisiklet-festivali-01-bisiklopedi.jpg
Etkinlik Adresi: Trakya Üniversitesi Meriç Sosyal Tesisleri Edirne
Etkinlik Ücreti (): 450
Etkinlik Kontenjanı: 100
Konaklama: Çadır
Yemek: Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
Yol Yapısı: Bilgi Yok

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/events/708696960516114/
İnternet Adresi: http://ardabis.epizy.com/festival/

ARDABİS Uluslararası 3 Kapı 3. Bisiklet Festivali

KATILIM BİLGİLERİ

Festivalimiz 2-3-4 Eylül 2022 tarihlerinde Trakya Üniversitesi Meriç Sosyal Tesislerinde çadır konaklamalı olarak gerçekleştirilecektir. Katılım ücreti 450 TL’dir.

Ücrete Dahil Olanlar:

  • Hatıra Tişörtü
  • 2 Eylül 2022 Günü: Sabah atıştırmalığı – Trakya Üniversitesi Bolca Ana Yemekhanesinde Öğle Yemeği – Akşam Yemeği
  • 3 Eylül 2022 Günü: Sabah Kahvaltısı – Öğle Yemeği Yerel Lezzetler – Akşam Yemeği
  • 4 Eylül 2022 Günü: Sabah Kahvaltısı – Öğle Yemeği Yerel Lezzetler

*Katılım ücreti bağış olarak alınacağı için ücret gönderilirken açıklama kısmına BAĞIŞ olarak yazılmalıdır. Bu nedenle daha sonra ücret iadesi yapılamamaktadır.

Hesap Bilgileri

  • Hesap Numarası: Ziraat Bankası Selimiye Şubesi(2471) – 84860821-5001
  • IBAN: TR06 0001 0024 7184 8608 2150 01:

Tur güzergahları, gurbetçi soydaşlarımızın dönüş trafiği ve gümrük kapılarındaki TIR yoğunluğuna bağlı olarak ileriki tarihlerde netleştirilecek ve duyurulacaktır. Duyuru yapılmış olsa dahi ARDA BİSİKLET DERNEĞİ yukarıda belirtilen veya buna benzer durumlar sonucu tur güzergahlarını değiştirebilir ya da iptal edebilir.

Lütfen aşağıda belirtilen kuralları dikkatlice okuyunuz. Başvuru yapan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır.

Katılımcı sayısı 100 kişi ile sınırlıdır

KATILIM KURALLARI

· Etkinliklerimize 18 yaş altı katılımcılar sadece aileleri ile birlikte katılabilir.

· Etkinliklerimiz de can güvenliği ve farkındalık için kask kullanımı zorunludur.

· Etkinliklerimiz de faaliyet kurallarına aykırı davranışlardan uzak durulması gerekmektedir.

· Etkinlik boyunca organize ekibinin tüm uyarı ve yönlendirmelerine uyulması gerekmektedir.

· Etkinlik boyunca grubun can ve mal güvenliğini tehlikeye atıcı davranışlarda bulunanlar için organize ekibi hiç bir hak edilmesine müsaade etmeden katılımcıyı etkinlikten uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

Giyim Kuralları

* Kask kullanılması sağlığınız ve farkındalık amacıyla zorunludur.

* Hatıra formalarını giymek zorunlu değildir, ilk gün çekilecek olan hatıra fotoğrafında giyilmesi rica olunur.

* Organize ekibini, katılımcılardan ayırıcı forma olacaktır.

Sürüş Kuralları

* Öncü ekibinin önüne geçilmemesi ana kuralımızdır.

* Artçı ekibinin arkasında kimse bırakılmayacak ve izin verilmeyecektir.

* Şehir içlerinde ikili sıra ve toplu şekilde hareket edilecektir.

* Öndeki katılımcıyı sollamak istediğinizde mutlaka “soldayım” uyarısı veriniz, sağdan sollama yapmayınız, durmadan önce güvenli alanda arkaya haber vererek durunuz.

* Sesli müzik dinlemek katılımcıları rahatsız etmeyeceği sürece sorun değildir.

* Bisikletinizin bakımlı olması gerekmektedir.

* Molalarda ve kamp alanlarından organize ekibinin verdiği süre dışında keyfi hareket etmek kati şekilde yasaktır.

* Sürüş esnasında grubun durumuna bağlı olarak öncü tempoyu yavaşlatabilir, hızlandırabilir veya durdurabilir.

* Görevli ekibin yönlendirme ve uyarılarına riayet etmeyen katılımcıların hiçbir hak iddia etmeden festivalden uzaklaştırılacaklar.

Konaklama Kuralları

* Çadırlarınızı kamp alanı dışında ki alanlara kurmanıza izin verilmeyecektir.

* Kamp alanlarında çevreyi rahatsız edici davranışlardan kaçınılması gerekmektedir.

* Kamp alanında yatış saatinden sonra rahatsız edici davranışlarda bulunulması kesinlikle yasaktır.

* Kamp alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.

* Kamp alanından ayrılmadan önce arkamızda çöp bırakılmayacaktır.

Muvafakatname

Risklerin Kabulü ve Muafiyet Belgesi

Katılımcısı olduğum “ARDA BİSİKLET DERNEĞİ” tarafından düzenlenen bisiklet festivali süresince, YAPACAĞIM TÜM AKTİVİTELERDE kendime ya da farklı kişi, kurum ve şirketlere ait malzeme ve ekipmanları kullanırken şahsıma ika olunacak, yaralanma, ölüm ve her türlü fiziksel zararlardan dolayı ne benim, ne de ailemin, mirasçılarımın veya vekillerimin, ilgili tarafları “ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” ve organizasyon çalışanlarını, yetkililerini, yöneticilerini, vekillerini, anlaşmalı olduğu veya birlikte çalıştığı kişi/kuruluşları gezi ile ilgili ve/veya geziye katılmamdan doğabilecek herhangi ve tüm sorumluluktan muaf tuttuğumu kabul ederim.

” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” düzenlediği festival etkinliği için gerekli ön koşullara, özellikle sağlık açısından uygun olduğumu beyan ederim. Bunun yanı sıra festival parkurlarında ve/veya sırasında her türlü doğa ve iklim şartlarında meydana gelebilecek ve hayati tehlike yaratabilecek yaralanmalar dahil olmak ve bunlarla sınırlı kalmamak üzere, acil ya da daha sonra tedavi gerektirebilecek yaralanmaların ortaya çıkması tehlikesini barındırdığını kabul ederim.

Organizasyon ekibi, ” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” katılımımdan kaynaklı herhangi bir kurtarma, tahliye veya tıbbi masraflardan dolaylı veya dolaysız hiçbir şekilde sorumlu değildir, bütün masraflar benim sorumluluğumdadır; burada açıklar ve kabul ederim.

” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” bütün katılımcılar tarafından da kabul edilir ki, herhangi bir sebepten dolayı (hava ve yol koşulları, teknik arıza, yetersiz katılım v.b.) programda ve parkurlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” , katılımcının sağlığı veya hareketleri, turun güvenliğini, düzgün işlemesini ve zevkini tehdit ediyorsa kişi veya kişilerin geziye devam etmesine engel olma hakkını saklı tutmaktadır. Bu tarz bir red veya iptal etme durumunda ” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” , herhangi bir ödeme veya transfer yapmak zorunda değildir.

” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” ve benim aramda çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlıkta aşağıdaki koşulların geçerli olacağını kabul ederim:

Taraflar arasında çıkabilecek herhangi bir sorun Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre ele alınacak, yorumlanacak ve çözülecektir

Katılımcı hiçbir durum ve şartta ” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” ve organizasyon ekibinden tazminat miktarı vs. talep edemez.

Risklerin Kabulü

Festivalde katılımcı olarak yaralanma, gecikme ve beklenmeyen olayların oluşabileceği uzak, ücra ve sapa yerlere yapılacak yolculuklarda meydana gelebilecek tehlikeleri ve riskleri kabul etmekteyim. Bunların yanı sıra, yeterli bir doğa/bisiklet sporcusu olduğumu ve söz konusu festival/ etkinlik için gerekli deneyim, bilgi, donanım, beceri ve diğer yeterlilikleri sağladığımı; festival/etkinlik şartnamesi/kuralları hakkında bilgi sahibi olduğumu da beyan ederim.

Bana söylenen uyarılara sadık kalarak ” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” organize sırasında belirlenen sınırlar içinde kalmam, kurallara uymam gerektiğini biliyorum.

Grup halinde seyahat ve hareket etmenin her zaman değişik arzulara, seyahat hedeflerine, kişilikler ve grup üyelerinin fiziksel kapasitelerine uyum sağlamayı gerektirebileceğinin bilincindeyim.

Grup lideri iyi niyet, dürüstlük ve yetkisi doğrultusunda hareket edebileceği ve grup güvenliği için kararlar alabileceği ve alınan kararların kişisel memnuniyet sağlayamayacağı fakat grubun tümünün güvenliği için gerekli olduğu konusunda aydınlatıldım.

Bu belgeyi imzalayarak, kendi can güvenliğimle ilgili sorumluluklarımı kabul etmekteyim ve doğabilecek her türlü tehlike ve kazadan T.C kanunlarının verdiği en geniş yetki anlamında ” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” ve organizasyon ekibini herhangi veya her türlü sorumluluktan muaf tutarım.

Ben, bu belgeyle, meydana gelebilecek herhangi bir şahsi yaralanma, maddi manevi zarar ve tedbirsizlik ve dikkatsizlikle ölüm gibi tüm sorumluluklardan kendim sorumlu olduğumu, Psikolojik, fiziksel ve diğer tüm hususlarda bu geziye/festivale katılmak için uygun olduğumu ve herhangi özel tıbbi gereksinime duymadığımı, tüm tıbbi ve hayat sigortasından ve tahliye masraflarından sorumlu olduğumu,

Önceki paragrafların başıma gelebilecek zararlar konusunda adil ve akla uygun sınırlandırmalar olduğunu kabul ederim.

Fotoğraf / Video Feragatı

” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” yetkililerinin gezi, eğitim ve faaliyetler boyunca fotoğrafımı veya video çekmesini kabul eder, izin verir ve hibe ederim, ve bu tür fotoğraflar için tüm haklarımdan feragat ederim.

İşbu belgenin hükümleri sadece şifahi nitelikte olmayıp bir sözleşme teşkil etmektedir. Risklerin Kabulü ve Muafiyet Belgesi’nin kendim ve ” ARDA BİSİKLET DERNEĞİ etkinlik organize grubu” ve/veya ilgili organizasyonları arasında bir kontrat olduğunu ve kendi isteğim ile imzaladığımı beyan ve kabul ederim.


ARŞİV