3. Manisa Bisiklet Festivali

manisa-bisiklet-festivali2-bisiklopedi.jpg
Etkinlik Ücreti (): 100
Etkinlik Kontenjanı: 150
Yemek: Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
Yol Yapısı: Patika, Şose ve Orman Yolu (Yalnızca dağ bisikletleri önerilir)

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/events/179723462806125/
İnternet Adresi: http://manisabisikletfestivali.com/

Değerli bisiklet dostları, her defasında bir öncekine göre daha iyiyi daha güzeli yapmak için uğraştığımız Manisa Bisiklet Festivali'nin bu yıl üçüncüsünü düzenlemek için kolları sıvadık.
20-21-22 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan bu etkinligimizde siz değerli bisiklet dostlarını şehrimizde konuk etmekten mutluluk duyacağız.
Rotalarımız yine Zorlu orman yollarını içeriyor. Daha önceki iki Festivalimiz de yer alan spil dağı at alanı ve Türkmen Köy Şelalesi yine Parkurlarımız içinde yer alacak. Ancak bu defa daha değişik orman yollarından hedeflediğimiz noktalara ulaşacağız... Üçüncü parkurumuz daha kısa olacak . Gürle ve Uzunburun köyüne gideceğiz. O gün içinde Manisa şehir merkezinde de gezme olanağı bulacağız.
Her zaman olduğu gibi bu yıl da parkurlarımız orman içi Toprak yollardan oluşuyor. Daglari ormanları seviyorum, maceraya bayılırım diyen arkadaşlar, bu rotalar tam sizin icin. O yüzden mutlaka dağ bisikleti ile gelmenizi öneriyoruz.
Kamp yerimiz geçen sene ki ne göre daha güvenli olacak. Katılımcıların yemek ihtiyaçları 3 gün boyunca Festival organizatörleri tarafından karşılanacaktır. Katılımcılara forma, buff vb. Verilecektir. Katılım ücreti 100 TL dir. Gönül ister ki hiç ücret almadan katılımcıları misafir edelim. Fakat bu mümkün olmuyor. Festival giderlerinin büyük bir kısmını toplanan bu paralardan karşılamak zorunda kalıyoruz. Katılımcı sayısı 150 kişi ile sınırlıdır.
Manisa bisiklet Festivali'nin tam programını ve ayrıntılarını yakında paylaşacağız. Daha fazla bilgi ve kayıt için manisabisikletfestivali.comadresine gidiniz.


ARŞİV