Yalova Yeşil Mavi Yol 3.Bisiklet Festivali

yalova-yesil-mavi-yol-1-bisiklet-festivali-2023-bisiklopedi.png
Etkinlik Ücreti (): 1000
Konaklama: Çadır
Yemek: Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
Yol Yapısı: Bilgi Yok

İnternet Adresi: http://www.yeksayder.org/nicin-festival-yapiyoruz/

YALOVA YEŞİL MAVİ YOL 3. BİSİKLET FESTİVALİ

NİÇİN FESTİVAL YAPIYORUZ?

Yeşili ve Mavisi ile 3 Büyükşehirin ortasında kalan ve Yalova köylerini birbirine bağlayan, gelenlere muhteşem güzellik sunan Yeşil Mavi Turizm Yolunun ve Yalova’ nın tanıtılması, köylerimizin ekoturizme kazandırılması, Yalova’ da Bisiklet kültürünün oluşturulması ve daha çok kişinin Bisiklete başlayarak sağlıklı yaşama katılmalarına destek olmak ve ayrıca siz değerli Bisiklet severlerin hafta sonlarında Yeşil Mavi Yol üzerinde ve orman yollarında Bisiklet sürmeleri için bu sene 3.Geleneksel Yeşil Mavi Bisiklet Festivali kamplı olarak düzenlemiştir.

  KONAKLAMA VE YEMEK

  Festivalde konaklama Yalova merkeze 15 km mesafede doğanın içinde bulunan Kurtköy köyündeki Ormanika kamp, kahvaltı ve piknik alanında yapılacak olup, 2 gece çadır konaklama + 2 öğün sabah kahvaltısı+2 öğün öğle yemeği ve 2 öğün akşam yemeği ve tur sırasında dağıtılacak su, etkinlik boyunca semaverde çay ikramı ve meyve ikramları bedeli olarak kar amacı güdülmeden belirlenmiştir.

  Katılımcılar kendi çadırlarını getirecektir.

  ÜCRET

  konaklama ve yemek bedeli olarak 1000,00 TL. yi kayıt formunu doldurduktan sonra kesin kayıt için ad soyad belirterek Bağış şeklinde aşağıdaki ibana yatırabilirsiniz.

  1000 TL

  • HESAP NO : 75781602-5001 404-YALOVA ŞUBESİ
  • İBAN : TR18 0001 0004 0475 7816 0250 01
  • HESAP SAHİBİ : YALOVA EKOTURİZM VE SAĞLIKLI YAŞAM DERNEĞİ
  • HESAP ADI : YALOVA EKOTURİZM VE SAĞLIKLI YAŞAM

  ARŞİV